חיפוש

איך דלקן אוניברסלי יעזור לצמצם הוצאות חודשיות?

העלייה הניכרת במספר המשתמשים בדלקן האוניברסלי הובילה אותנו לבחון את הנושא מקרוב. שכן, יש לנו שורה ארוכה של שאלות בנושא שנותרו ללא מענה. מדריך זה הינו חלק מסדרת מדריכים מקיפה שבוחנת בכל פעם את השאלות שנותרו לנו בנוגע לדלקן האוניברסלי. הפעם, במדריך החמישי בסדרה, בחרנו לבדוק את הפן הכלכלי ויצאנו לברר אם הדלקן מאפשר לצמצם את ההוצאות החודשיות. הישארו אתנו ותגלו האם זה משתלם מהבחינה הזו.

 

ההגדרה של דלקן אוניברסלי

בחרנו להציג תחילה את ההגדרה של הדלקן האוניברסלי, לטובת מי מכם שלא קראו את המדריכים הקודמים. נסביר שזהו רכיב שניתן להתקין בתא התדלוק של כלי הרכב שברשותכם. רכיב זה מאפשר לתדלק בתחנות דלק שונות, מבלי להוציא את הארנק.

שכן, החיוב מתבצע בתאריך מסוים שנקבע מראש מול החברה שמספקת את השירות. בשורות הבאות נציג עובדות חשובות שהגענו אליהן בנוגע לשימוש תדיר בדלקן האוניברסלי. נסביר שמאחורי כל עובדה יש קשר ישיר לניהול ההוצאות החודשיות. כך שניתן יהיה לחשוף בהדרגתיות את התשובה לשאלה שלשמה התכנסנו הפעם.

 

מאפשר לנהל את ההוצאות החודשיות

זה לא סוד, מעטים מאתנו עוברים על חשבון האשראי בסוף החודש, כדי לעקוב אחר עלויות התדלוק. מדובר בפעולה חיונית שכל אחד צריך לבצע, כדי להכיר בהוצאות החודשיות שלו בהקשר זה. אפשר להקל על העניין באמצעות התקנת דלקן אוניברסלי ברכב. שכן, הדלקן מאפשר לעקוב אחר ההוצאות החודשיות בקלות ולגלות מידע חיוני, לדוגמא: אילו תחנות דלק יקרות יותר מאחרות? האם יש תחנות שמבצעות טעויות בחישוב הסכום הסופי? ועוד.

הוצאות חודשיות

לקוחות עסקיים זכאים לקבלת הנחות משמעותיות

זה הרי ידוע שארגונים ועסקים שונים בוחרים להעניק לעובדיהם רכבים שמותקן בהם דלקן אוניברסלי. זו ההזדמנות לשתף שאלה בוחרים לעשות זאת בעקבות הסיבות הבאות:

  1. הם לא צריכים להתעסק עם קבלות והחזרים
  2.  מתאפשר להם לקבל הנחה גבוהה על תשלומי הדלק הכוללים

 

ניתן לבחור בתחנות עם העלויות הטובות ביותר

תראו לנו אדם אחד שעובר בין תחנות הדלק השונות, כדי לבדוק איזו תחנה מציעה את הדלק במחיר הזול ביותר לליטר. בעצם, עדיף שתחסכו את זמן החיפושים והדלק שיתבזבז על הליך זה ופשוט נגלה לכם שניתן להגיע למסקנה זו באופן פשוט למדי.

יש מי שבוחרים לתדלק באופן אקראי בתחנות דלק שונות בכמות זהה, כאשר המטרה היא לבחון בסוף החודש איזו תחנה מספקת את הדלק בעלות הנמוכה ביותר. הליך מחושב שכזה יאפשר לצמצם באופן משמעותי את ההוצאות החודשיות על הדלק.

 

השורה התחתונה – דלקן אוניברסלי יחסוך לכם כסף

הדלקן האוניברסלי מסייע בצמצום ההוצאות החודשיות באופן משמעותי. קריאת המדריך הנוכחי בעיון רב, גרמה לכם להכיר בעובדות שמובילות לחיסכון. בשלב זה, נותר לכם רק להירשם לשירות  ולחסוך הרבה כסף באמצעותו.

הוצאות חודשיות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
לחיצת יד
נדל"ן
מה כדאי לבדוק לפני שקונים נכס בחו"ל

ישראלים רבים בוחרים בשנים האחרונות להשקיע את כספם ברכישת נדל"ן בחו"ל. ההשקעה בנדל"ן נחשבת להשקעה משתלמת למשקיעיה. ההשקעה מושכת משקיעים כי היא יותר בטוחה בהשוואה להשקעות שונות בשוק ההון המסוכן

בשר בצלייה
כללי
האם רכישת גריל גז זו השקעה משתלמת

אופי התזונה והדרך שבה מכינים את המזון, מהווים חלק חשוב בשגרת החיים של יחידים ומשפחות. אחד הדברים המכתיבים את אופי התזונה הוא, לרוב, הסביבה המיידית ואופי התזונה הכללי באזור. כך

בניין לא בטיחותי
טיפים פיננסים
יתרונות של פינוי בינוי בישראל

שמעתם פעם את המשג "פינוי בינוי" ולא הבנתם  מה הכוונה? בואו נסביר לכם. פינוי בינוי זה הליך בנייה שכולל הריסה של מבנים ישנים ובנייה מחדש באותו השטח. השם שלו מסגיר

קופת חיסכון
מיסים
מה זה תקנה 190? המדריך המלא

תקנה 190 מעניקה הטבות מס בעבור אלו אשר חוסכים באמצעות קופות גמל, אולם חשוב לזכור כי לא כולם זכאים לכך. כיצד אם כן ניתן לקבל את המידע המקיף ביותר? להלן