איפה מומלץ לקנות זהב?

רכישה של זהב למטרות השקעה הפכה להיות שם דבר בשנים האחרונות. אנשים רבים גילו כי הזהב הינה השקעה מומלצת והדבר הביא לעלייה משמעותית בהתעניינות בנושא זה. בימים האחרונים קיבלנו מספר רב של פניות מצד גולשים שאין להם ניסיון ברכישה של זהב.

מרביתם ביקשו שנוציא מדריך שיציג באופן מקיף מאיפה מומלץ לקנות זהב. הביקוש הרב לעניין גרם לנו להבין כי עלינו להקשיב לגולשים. לכן, הוצאנו את המדריך המיוחד הנוכחי שיציג בפני כולם את הפרטים שיאפשרו להם לקנות זהב במקום מומלץ ומוכר.

 

איפה כדאי לקנות זהב? הקריטריונים שיאפשרו לכם לבחור נכון

יכול להיות שציפיתם שניתן לכם את המידע על מגש של כסף. אם כך, כדאי שתדעו שלרוב, אנו לא נוהגים כך. חשוב לנו בתור התחלה לתת לכל אחד את הכלים הדרושים לבחור במקום המתאים ביותר עבורו. לכן, נאמר בשלב זה כי המקומות שמומלץ לקנות בהם זהב הם אלה שעומדים בקריטריונים החשובים הבאים:

  1. מקום נחשב וגדול שמוכר על ידי רבים
  2. מקום שרבים רכשו בעבר ועדיין רוכשים ממנו
  3. מקום שיש עליו חוות דעת חיוביות לאורך שנים

אם אינכם מכירים במקום כזה, כדאי שתקראו את הפסקה הבאה ותגלו את ההמלצה שלנו.

לקנות זהב

רוצים לקנות זהב במקום שעונה על הקריטריונים? בואו תגלו מה הוא

אם שאלתם את עצמכם איפה קונים זהב וציפיתם לקבל הנחיה מסוימת למקום שנחשב למומלץ, כדאי שתדעו שיש לנו את התשובה עבורכם. בדקנו את הנושא באופן מעמיק עם מי שקונים זהב לאורך שנים וגילינו שההמלצה הגורפת מובילה הישר אל החברה הישראלית למדליות ומטבעות. מדובר בחברה גדולה שהוקמה אי שם בשנת 1958. כל מי שמבין דבר או שניים בזהב ימליץ לכם להשקיע רק דרך חברה שכזו.

 

לא בטוחים? תבדקו אותנו

אתם יכולים לערוך בירור באופן עצמאי ולקרוא חוות דעת שנכתבו אודות חברה זו ברחבי הרשת. אנו ממליצים בדרך כלל לקרוא חוות דעת בקבוצות פייסבוק של משקיעים בזהב או בלשונית הביקורות של גוגל שידועה כאמינה. שכן, עומדים מאחוריה מבקרים שבודקים כל תגובה.

לקנות זהב

אל תתפתו לקנות במקומות אחרים

לצערנו, שמענו לאחרונה על מקרים רבים שאירעו למי שלא מכירים את תחום הזהב מקרוב. מדובר באנשים שהשקיעו את מיטב כספם ב"זהב" שרכשו. לאחר זמן מה התברר להם שהזהב שקנו אינו אמיתי. ראוי לציין כי יש מי שגילו זאת לאחר כמה חודשים, בעוד אחרים גילו זאת לאחר שנים רבות.

בכל אופן, המשותף לשניים זו העובדה כי לא היה להם אל מי לפנות כדי לקבל את כספם בחזרה. לכן, ההמלצה הגורפת היא לפנות אל חברה שעונה על הקריטריונים שצוינו לעיל.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת איפה מומלץ לקנות זהב. בשלב זה יש בידיכם את האינפורמציה הדרושה. נאחל לכם כעת שיהיה בהצלחה ושתשקיעו נכון.

לקנות זהב

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
השקעה בנדלן
נדל"ן
חצי הכוס המלאה: 3 יתרונות בהשקעה בנדל"ן בדובאי

בתקופה האחרונה אנו שומעים על יותר ויותר משקיעים שנוחתים על אדמת דובאי במטרה לקנות נכסים מסוגים שונים. העלייה במספר ההשקעות שבוצעו בשבועות האחרונים ביעד זה, גרמה לנו לצאת ולבדוק את

החזר מס ראשית
כללי
החזרי מס כיום

האם אתם שכירים? אם כן, המשיכו לקרוא. ייתכן ובמסגרת עבודתכם נדרשתם לשלם מס הכנסה גבוה מן הנדרש וכתוצאה מכך אתם זכאים לקבל הטבות במס הכנסה, אשר בידן להתבטא לכדי החזרי

 3 סוגי ביטוחים קריטיים לבעלי נכסים
ביטוחים
 3 סוגי ביטוחים קריטיים לבעלי נכסים

בתור בעלי נכס, אתם רוצים להגן עליו כמה שיותר. אתם דואגים לתחזוקה שוטפת, לסביבה נאותה ולמה שרק אפשר. הבעיה היא שפעמים רבות אין לנו שליטה על דברים המתרחשים וכך, לא

דירה בבניין
כספים
התנהלות כלכלית נבונה בעת רכישת דירה

בחרתם להשקיע ברכישת דירה מהממת ולעבור לגור בה. אז קודם כל – ברכות! כעת צפויה לכם תקופה של הוצאות כספיות רבות, שבהתנהלות לא נכונה עלולה להפוך לתקופה הכי מסויטת בחיים