חיפוש

4 אתרים לתלמידים מצטיינים

אחת הבעיות המרכזיות שאיתן מתמודדים תלמידים מצטיינים בישראל היא חוסר מענה מצד המערכת. לא פעם תלמיד שרוצה להגיע גבוה יותר נתקל במערכת נוקשה שלא מאפשרת לו לפרוש כנפיים. בדיוק בשביל המקרים הללו קיים האינטרנט, שמאפשר לנו לגשר על הפערים הללו ולתת לכל תלמיד את מה שמתאים לו. אנחנו כאן כדי לספר לכם על כמה אתרים מרתקים.

 

אתרי למידה

אחת המהפכות שהאינטרנט הביא הוא היכולת שלנו ללמוד כל דבר מכל מקום. בעוד שבעבר כדי ללמוד תחום ידע מסוים היינו זקוקים לאנשי מקצוע מהתחום שילמדו אותו, כיום הידע זמין ברשת, והקושי היחיד הוא פשוט למצוא אותו בצורה שתהיה נגישה. אנחנו כאן כדי לתת לכם מספר דוגמאות לאתרים שמבצעים עבורכם את הנגשת הידע, ונותנים לכם להגיע לתחומים מעניינים מאוד.

מחשבונים מיוחדים

1. מחשבונים מיוחדים

האתר הראשון שעליו נדבר הוא אתר שמכיל מחשבונים מיוחדים https://360c.co.il. בין המחשבונים שאותם תוכלו למצוא באתר הזה ישנם מחשבוני אחוזים, מחשבונים שיודעים לבצע המרות מרחקים ועוד. לתלמיד המצטיין האתר הזה יוכל לעזור להתמודד עם חישובים מורכבים יותר, להבין את היחס בין מידות אורך וגובה שונות, וכמובן, לקבל אינטואיציה טובה לחישוב אחוזים.

 

2. DESMOS

הכלי המרכזי בעולם המתמטיקה הוא הפונקציות, וברגע שהתלמיד יגיע לחטיבת הביניים הוא ייחשף לעולם הנפלא של הפונקציות. DESMOS הוא אתר שמאפשר לנו להכניס כל פונקציה ולקבל מיד את הציור המדויק שלה, מה שנקרא בשפה המתמטית הגרף של הפונקציה.

הכלי הזה מאפשר לתלמיד לחקור טוב יותר פונקציות שונות ולהבין את ההתנהגות שלהן בצורה הרבה יותר עמוקה, ואף להתמודד עם פונקציות שבלי הציור היו קשות מאוד להבנה.

 

3. קמפוס IL

קמפוס IL הוא אתר של משרד הדיגיטל שמכיל הרבה מאוד קורסים מקוונים בשלל נושאים. באתר תוכלו למצוא קורסים במדעי המחשב, מתמטיקה, כימיה, היסטוריה ואפילו קורס פסיכומטרי מלא של האתר. הקורסים בקמפוס בנויים באופן כזה שהם מועברים באופן מקוון בצורה מלאה, ובכל קורס יש משימות, שאלונים ותרגילים שעוזרים לתלמיד להישאר מחובר כל הזמן לתכנים של הקורס.

 

4. סימבולאב

סימבולאב הוא אתר מחשבונים מסוג קצת אחר. בעוד שבגיל היסודי והחטיבה אנחנו רגילים לחישובים יחסית פשוטים, כאשר נגיע לשלב מתקדם יותר נחשף לחישובים שפעולת החישוב בהם מורכבת בפני עצמה.

סימבולאב הוא אתר שנועד לקצר לנו את הדרך כאן, ומאפשר לנו לבצע חישובים של גבולות, ווקטורים, מטריצות ועוד שלל דברים כדי לאפשר לנו להתמקד במה שחשוב. הממשק באתר נוח ועם הזמן תלמדו שניתן לבצע בו כמעט כל פעולה.

 

לסיכום

תלמידים מצטיינים שלא מקבלים מענה מתאים במערכת החינוך יכולים למצוא אותו היום בעזרת אתרים שונים ברשת. כיום ישנם קורסים שלמים ברשת, שמאפשרים לכם ללמוד בקצב שלכם ולהגיע לתחומי ידע שבעבר היו חסומים בפניכם. כל מה שאתם צריכים זה להיכנס לאחד מהם.

מחשב נייד

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
כללי
מה הם החזרי מס ומי יכול לדרוש אותם?

מכירים את אותם אנשים שכל הזמן מתלוננים על גובה המיסים? שטוענים שהם עובדים קשה בכל יום בחייהם ובסופו של דבר אחוז גדול מהמשכורת שלהם הולכת לטובת תשלומי המיסים? סביר להניח

בשר בצלייה
כללי
האם רכישת גריל גז זו השקעה משתלמת

אופי התזונה והדרך שבה מכינים את המזון, מהווים חלק חשוב בשגרת החיים של יחידים ומשפחות. אחד הדברים המכתיבים את אופי התזונה הוא, לרוב, הסביבה המיידית ואופי התזונה הכללי באזור. כך

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי
5 טיפים לניהול עסק מצליח

עסק מצליח הוא עסק מרוויח שיש לו קהל לקוחות וצובר במהלך השנים מוניטין. כל עסק שואף לכך ולכן הוא צריך לנקוט בפעולות מסוימות שיגרמו לו לפרוץ קדימה ולהתרומם. קיבצנו עבורכם

מומחים לביטול  BDI
זכויות וחובות
מי מנקה בי די אי שלילי?

מערכת נתוני האשראי שהוקמה על ידי בנק ישראל, הובילה למצב בו אנשים לא יכולים להתקדם פיננסית כמו שרצו, רק בגלל שהם דורגו על ידי לשכות האשראי השונות בצורה שלילית. הבשורה