2 ביטוחים שחובה לעשות בטיול קרוואנים בחו"ל

טיול קרוואנים לחו"ל הוא טיול מהנה לכל המשפחה.

החוויות, המקומות, היציאה מהקופסא, ואיך לא, השארת הדאגות מאחור.

אולם, על מנת להשאיר באמת כל דאגה מאחור, כל טיסה מחייבת ביטוח נסיעות לחו"ל, ובטיול קרוואנים בפרט, ביטוח רכב.

אז מהם ביטוחים אלו, ולמה חובה לעשות אותם? בואו נתחיל.

 

הקדמה

כשאנו בארץ, איננו חוששים מקבלת טיפול רפואי, שכן אנו יודעים שנוכל לקבלו באופן מידי, ללא עלות משמעותית, דרך בתי וקופות החולים, השייכים לרפואה הציבורית. אך כשאנו בחו"ל, לא כך הדבר.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל – טיסה בראש שקט

כשאנו בחו"ל, כל צורך ברופא יכול להגיע לסכומים בלתי מבוטלים. יתרה מכך, כשהדבר נוגע לחילוץ, או חלילה ניתוח חירום, באם אנו נמצאים במדינה שאינה מפותחת מבחינה רפואית, הדבר יהא כרוך בפינוי חזרה לארץ ישראל, ויגרור עמו עלויות גבוהות עד מאוד.

ביטוח נסיעות לחו"ל, מבטיח כיסוי במקרה של צורך בטיפול רפואי, וכן פיצוי בעבור אבדן או גניבת ציודכם האישי, ולא פעם, אף מעניק פיצוי במצב של ביטול טיסה.

 

למה לי ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל נחוץ לכל אדם אשר יוצא מן הארץ, לכל מקום ולכל סיבה באשר היא. ביטוח זה מסייע לכם בהגנה והתמודדות מול כל מקרה רפואי, ונותן לכם לטייל בראש ונפש שקטים, ללא דאגות ולחצים.

 

לא פחות חשוב – ביטוח רכב

ביטוח חובה נוסף, שעליכם לעשות לקראת טיול קרוואנים בחו"ל, הוא ביטוח רכב. בעבור רובנו, טיול בחו"ל מצריך, לא פעם, השכרת רכב, ועל אחת כמה וכמה, כאשר הטיול המיועד הוא טיול קרוואנים.

ישנם מספר סוגים של ביטוח רכב בחו"ל:

ביטוח מקיף – נועד לכסות כל נזק לרכב לרבות תאונה חלילה או גניבה, ולעיתים אף יכלול כיסוי פגיעות בנוסעים ובציודם האישי.

ביטוח צד ג' – נועד להסדרת תשלומים, באם במקרה של תאונה מעורב צד נוסף בסיפור.

 

למה בחו"ל כשאפשר בארץ?

את ביטוח הרכב השכור בחו"ל, ניתן לבצע בשתי דרכים. האחת, סגירת הביטוח במדינה הזרה, אשר תנאי הביטוח והכיסויים הכוללים משתנים בהתאם למדינה בה אתם נמצאים. השנייה, הקלה והנוחה ביותר, סגירת הביטוח טרם העלייה למטוס, בארץ. מדובר באפשרות שתוכל להעניק לכם כיסויים נרחבים יותר, מבלי להסתבך.

 

על רגל אחת – 2 ביטוחי חובה בנסיעה לחו"ל

כאמור, ישנם 2 ביטוחי חובה, אותם על כל אדם אשר יוצא מהארץ לעשות, שיקלו על חייכם, יוכלו לסייע במידת הצורך, ויתנו לכם טיול מהנה בראש שקט, הם ביטוח נסיעות לחו"ל, וביטוח רכב. לאחר שהסדרתם את 2 ביטוחים אלו, כל שנותר הוא רק לאחל – טיסה נעימה!

 

משפחה מבוטחת

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דירה בבניין
כספים
התנהלות כלכלית נבונה בעת רכישת דירה

בחרתם להשקיע ברכישת דירה מהממת ולעבור לגור בה. אז קודם כל – ברכות! כעת צפויה לכם תקופה של הוצאות כספיות רבות, שבהתנהלות לא נכונה עלולה להפוך לתקופה הכי מסויטת בחיים

דולרים
הלוואות
הלוואת בלון בקרן השתלמות  – מתי זה משתלם

הלוואות תמיד נשמעות לנו כמו משהו שכדאי להימנע ממנו, אבל דווקא בגלל זה חשוב שתדעו שיש זמנים שבהם הלוואה נכונה יכולה מאוד לעזור לכם. בדיוק בזמנים הללו שבהם חשוב לקחת