חיפוש

איך דלקן אוניברסלי יעזור לצמצם הוצאות חודשיות?

העלייה הניכרת במספר המשתמשים בדלקן האוניברסלי הובילה אותנו לבחון את הנושא מקרוב. שכן, יש לנו שורה ארוכה של שאלות בנושא שנותרו ללא מענה. מדריך זה הינו חלק מסדרת מדריכים מקיפה שבוחנת בכל פעם את השאלות שנותרו לנו בנוגע לדלקן האוניברסלי. הפעם, במדריך החמישי בסדרה, בחרנו לבדוק את הפן הכלכלי ויצאנו לברר אם הדלקן מאפשר לצמצם את ההוצאות החודשיות. הישארו אתנו ותגלו האם זה משתלם מהבחינה הזו.

 

ההגדרה של דלקן אוניברסלי

בחרנו להציג תחילה את ההגדרה של הדלקן האוניברסלי, לטובת מי מכם שלא קראו את המדריכים הקודמים. נסביר שזהו רכיב שניתן להתקין בתא התדלוק של כלי הרכב שברשותכם. רכיב זה מאפשר לתדלק בתחנות דלק שונות, מבלי להוציא את הארנק. שכן, החיוב מתבצע בתאריך מסוים שנקבע מראש מול החברה שמספקת את השירות. בשורות הבאות נציג עובדות חשובות שהגענו אליהן בנוגע לשימוש תדיר בדלקן האוניברסלי. נסביר שמאחורי כל עובדה יש קשר ישיר לניהול ההוצאות החודשיות. כך שניתן יהיה לחשוף בהדרגתיות את התשובה לשאלה שלשמה התכנסנו הפעם.

 

מאפשר לנהל את ההוצאות החודשיות

זה לא סוד, מעטים מאתנו עוברים על חשבון האשראי בסוף החודש, כדי לעקוב אחר עלויות התדלוק. מדובר בפעולה חיונית שכל אחד צריך לבצע, כדי להכיר בהוצאות החודשיות שלו בהקשר זה. אפשר להקל על העניין באמצעות התקנת דלקן אוניברסלי ברכב. שכן, הדלקן מאפשר לעקוב אחר ההוצאות החודשיות בקלות ולגלות מידע חיוני, לדוגמא: אילו תחנות דלק יקרות יותר מאחרות? האם יש תחנות שמבצעות טעויות בחישוב הסכום הסופי? ועוד.

 

לקוחות עסקיים זכאים לקבלת הנחות משמעותיות

זה הרי ידוע שארגונים ועסקים שונים בוחרים להעניק לעובדיהם רכבים שמותקן בהם דלקן אוניברסלי. זו ההזדמנות לשתף שאלה בוחרים לעשות זאת בעקבות הסיבות הבאות:

  1. הם לא צריכים להתעסק עם קבלות והחזרים
  2. מתאפשר להם לקבל הנחה גבוהה על תשלומי הדלק הכוללים

 

ניתן לבחור בתחנות עם העלויות הטובות ביותר

תראו לנו אדם אחד שעובר בין תחנות הדלק השונות, כדי לבדוק איזו תחנה מציעה את הדלק במחיר הזול ביותר לליטר. בעצם, עדיף שתחסכו את זמן החיפושים והדלק שיתבזבז על הליך זה ופשוט נגלה לכם שניתן להגיע למסקנה זו באופן פשוט למדי. יש מי שבוחרים לתדלק באופן אקראי בתחנות דלק שונות בכמות זהה, כאשר המטרה היא לבחון בסוף החודש איזו תחנה מספקת את הדלק בעלות הנמוכה ביותר. הליך מחושב שכזה יאפשר לצמצם באופן משמעותי את ההוצאות החודשיות על הדלק.

 

השורה התחתונה – דלקן אוניברסלי יחסוך לכם כסף

הדלקן האוניברסלי מסייע בצמצום ההוצאות החודשיות באופן משמעותי. קריאת המדריך הנוכחי בעיון רב, גרמה לכם להכיר בעובדות שמובילות לחיסכון. בשלב זה, נותר לכם רק להירשם לשירות  ולחסוך הרבה כסף באמצעותו.

מצית אוניברסלי

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
ביטוחים
פספורטכארד – כרטיס מגנטי נטען בכסף

אם עד עתה התרגלתם לכך שבמידה ונקלעתם למצב רפואי או הזדקקות לחברת הביטוח נדרשתם לבצע הליכים בירוקרטים סבוכים, כיום בזכות הכרטיס המגנטי של פספורטכארד הכול קל – ופשוט הרבה יותר.

לחיצת יד
מיסים
אילו מחלות מזכות בפטור ממס הכנסה

מס הכנסה הוא מס החל על כל אזרח במדינה ואת גובהו ותנאיו קובעת הממשלה. כל אזרח במדינת ישראל מחויב לשלם מס הכנסה בין אם הוא שכיר/עצמאי. כספי המס הללו הולכים

עורך דין מקצועי
עריכת דין
מדריך תביעות סיעוד

מצב סיעודי יכול לקרות לכל אחד מאיתנו, מבוגרים וצעירים כאחד, כאשר מלבד הקושי הפיזי הנלווה למציאות זו, הרי שמתווסף לה גם קושי כלכלי הנובע מההוצאות הרפואיות והפגיעה בכושר העבודה ובדיוק

מחשב
השקעות
כמה כסף מרוויחים מקידום אתרים

אחד הדברים שמניעים את העולם, ובהתאם גם אותנו, בני האדם – הוא כסף. אנחנו חוששים מכסף, רוצים כסף ותלויים בכסף בהמון מצבים בחיים שלנו. מהסיבות האלו בדיוק חשוב לנו למצוא