חיפוש

האם ייעוץ לעסק זו הוצאה חכמה?

אתם עצמאים בישראל? מזל טוב! אתם אדונים לגורלכם. אולי פתחתם את העסק בתחום המומחיות שלכם לאחרונה, ואולי יש לכם עסק עצמאי שמתנהל כבר שנים רבות. אנחנו כעצמאים נוטים לחשוב שאם אנחנו מציעים שירות או מוצר טוב, אנחנו יכולים לנהל את העסק שלנו בעצמנו, גישה ישראלית מוכרת. בכל זאת, נשאלת השאלה, האם אנחנו יכולים להתמודד עם כל האספקטים העסקיים בעצמנו?

 

מהו ייעוץ עסקי?

לכל עסק יש אספקטים רבים שהוא צריך להתמודד איתם, כמעט בהכרח. איך לשווק את העסק נכון? איך לנהל את המלאי? כמה עובדים לשכור וכמה לשלם להם? איך לדאוג שהעסק יצמח בכל שנה, אבל גם שנוכל להמשיך להתמודד עם היקף העבודה? איפה נרצה להיות מבחינה עסקית בעוד עשור?

בתור עצמאים, לרוב אין לנו פנאי מספיק ממשימות היום-יום בעסק כדי להתמודד עם השאלות האלה היטב. מטבע הדברים, אנחנו לא יכולים להתמחות בכל התחומים האלה – זה לא היה משאיר לנו זמן להיות טובים בתחום שלנו. בדיוק במרווח הזה נכנסות חברות ייעוץ עסקי, אשר מתמחות בכל התחומים שהזכרנו ורבים אחרים, ויכולות לעזור לנו לראות את התמונה הרחבה של העסק שלנו.

מהו ייעוץ עסקי

האם פנייה ליועץ עסקי שווה את ההוצאה הכרוכה בכך?

מטבע הדברים, בעלי עסקים נרתעים מכל הוצאה נוספת, ומתבקש שנבחן היטב אם אנחנו זקוקים בכלל לשירות הזה. עם זאת, כדאי לזכור שגם עסק שכביכול מתנהל היטב ביום-יום, יכול לפספס את הפוטנציאל העסקי המלא שלו בלי לדעת זאת כלל.

פנייה ליועץ מומחה כדוגמת clever-consulting, יכולה לעזור לנו לשפוך אור על כל מה שלא היה לנו פנאי וזמינות לשים לב אליו בזמן שאנחנו רודפים אחרי לקוחות והזמנות. בהתאם, לאחר עבודה קרובה עם יועץ מוצלח, נוכל להגדיל את ההכנסות שלנו במידה רבה, וליצור צמיחה בת-קיימא לעסק שלנו לשנים רבות קדימה.

האם פנייה ליועץ עסקי שווה את ההוצאה הכרוכה בכך

איך נבחר את היועץ המתאים לנו ביותר?

יש לא מעט חברות המציעות ייעוץ עסקי בשוק של ימינו. ובכל זאת, כדאי להכיר את ההיצע, ולהבין מה מציע לנו כל יועץ כזה. האם הוא מוכן לשבת איתנו ולהבין לאן אנחנו שואפים לפתח את העסק שלנו? האם הוא מצליח לחשוב על הדברים שאנחנו לא מגיעים אליהם? האם הוא ממשיך ללוות אותנו מפגישה לפגישה כדי ליצור תהליך עסקי מתמשך, או מסתפק בפגישה חד פעמית?

 

סיכום

תיארנו בקצרה את הצורך באותו מומחה שיוכל לתכלל את התמונה הרחבה של העסק שלנו, ולפנות לנו את הזמן להתעסק במקצוע האמיתי שלנו. כך נוכל להתפנות לעשייה שלנו, ועדיין ליהנות מפירותיו של יועץ עסקי שיעסוק עבורנו באסטרטגיות של פיתוח עסקי, ניהול העובדים, שיווק עסקי רציני, תזרימי המזומנים, ועוד ועוד אלמנטים שירכיבו בסופו של דבר עסק משגשג ובר קיימא. אז האם ייעוץ לעסק זו הוצאה חכמה? אם מדובר בייעוץ מקצועי מטעם מומחים לעניין – התשובה ברורה, ואין מקום להיסוס!

האם ייעוץ לעסק זו הוצאה חכמה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
ביטוחים
פספורטכארד – כרטיס מגנטי נטען בכסף

אם עד עתה התרגלתם לכך שבמידה ונקלעתם למצב רפואי או הזדקקות לחברת הביטוח נדרשתם לבצע הליכים בירוקרטים סבוכים, כיום בזכות הכרטיס המגנטי של פספורטכארד הכול קל – ופשוט הרבה יותר.