הלוואה לעסקים – אילו סוגים יש ומה משתנה בין אחת לשנייה

הגיע הזמן.

הנסיבות הכלכליות האישיות של העסק שלכם הביא אתכם למצב בו אין ברירה, אתם צריכים לקחת הלוואה.

אבל האם באמת, אתם זקוקים להלוואה? במידה ואתם חושבים שכן, האם עדיף לכם ריבית קבועה או משתנה? האם כדי להחזיר את הקרן והריביות רק בתום תקופת ההלוואה או

בפעימות? שאלות אלו מאוד נפוצות ואנחנו ננסה כאן לענות לכם כל השאלות האלו.

 

בסוף המאמר הזה אנחנו מקווים שתדעו יותר טוב מה לעשות עם המצב הפיננסי של העסק שלכם:

מתי נכון לקחת הלוואה?

לקחת הלוואה היא לעיתים פעולה שלא ניתן להתחמק ממנה בתור בעל עסק או עצמאי, וזה יכול להיות גם בעקבות נסיבות טובות וגם בגלל נסיבות פחות טובות.

במידה ועסק נמצא במצב פיננסי טוב אך רוצה להביא לצמיחה חדה ומשמעותית עבור העסק, הלוואה יכולה להיות בדיוק מה שייקח אותה לשלב הבא. הלוואה מעניקה כסף נזיל בשביל להשקיע בשיווק, כוח אדם ושאבים כאלו ואחרים בשביל להביא בסופו של דבר להגדלת מכירות. לקחת הלוואה כאשר העסק שלכם במצב טוב יכולה להיות גם פשוטה יותר, שכן תקבלו תנאים טובים יותר, עקב מצבכם הכלכלי הטוב.

אך הלוואה יכולה גם מכיוון שיש צפי לירידה במכירות מסיבה מסוימת, ואתם לא רוצים לפשוט רגל וצריכים לשרוד תקופה זמנית. ישנם סיבות רבות לקחת הלוואה כמו שאתם מבינים. הכל תלוי בנסיבות העסק שלכם ושיקול הדעת שלכם.

 

אופן החזרת ההלוואה שנכון לכם?

בין המרכיבים המשמעותיים ביותר שיכולים להשפיע כל גובה ההלוואה שתיקחו היא סוג הריבית שתחליטו לקחת. יש לכם את היכולת לקחת ריבית קבועה, שהיא הכי בטוחה ולא משתנה לאורך כל תקופת ההלוואה.

ישנה אפשרות גם לקחת הלוואה עם ריבית דינמית שלמשל, תעלה לאורך תקופת ההלוואה, מה שיכול להיות נוח עבור עסקים/עצמאיים מסוימים, אך יש בה בהחלט יותר סיכון.

 

מתי הכי כדאי להחזיר את ההלוואה?

להלוואה יש כמה אפשרויות, וזה לא נכון רק לריבית. יש לכם אפשרות גם להחליט מתי להחזיר את ההלוואה. יש לכם אפשרות למשל להחזיר את כל קרן הלוואה שלקחתם ואת הריבית שהצטברה בסוף תקופת ההלוואה.

ההלוואות הפופולריות יותר אלו הן ההלוואות שאתם צריכים להחזיר ריבית מדי חודש או תקופה מוגדרת ואת כלל קרן ההלוואה תצטרכו להחזיר רק בתום תקופת לקיחת ההלוואה.

כמו שאתם מבינים, האפשרויות כאן רבות.

 

סיכום – האם לקחת הלוואה ואיזו?

לסיכום, אנחנו ממליצים לכם לעשות שיעורי בית לפני. להתייעץ עם עסקים דומים שלקחו הלוואה מהסיבות שאתם לוקחים הלוואה, ואפילו להתייעץ עם גורם מקצועי ומוסמך שמבין בבנקים ובהלוואות ויוכל אפילו לעשות עבורכם את המשא ומתן עבור הלוואה שתהיה כדאית עבורכם.

בכל מקרה, יש לכם מגוון אפשרויות כשזה מגיע למקום שייתן לכם הלוואה. תבדקו את כל האפשרויות שלכם עד שבסופו של דבר תמצאו את העסקה המטיבה ביותר איתכם.

היכנסו לאתר של ביזלנד הלוואות לעסקים בלינק הבא למידע רלוונטי נוסף בתחום ההלוואות: bizlend.co.il

 

שטרות של דולרים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
מחזיק מפתחות אחרי קבלת המשכנתא
משכנתאות
מה קורה כשלווה המשכנתא נפטר?

הלוואת המשכנתא מתפרשת לרוב על פני תקופה ארוכת שנים ומטבע הדברים, אלמנטים רבים יכולים להשתנות בתקופה זו, אישיים – משפחתיים וכלכליים כאחד. כאשר לצערנו אחד מהלווים נפטר, הרי שמלבד צער

תמונת משפחה נקרעת
מיסים
גירושים – השפעות כלכליות

לפי הנתונים הרשמיים בישראל, אחד מתוך שלושה זוגות שנישאו ימצאו את עצמם גרושים ביום מן הימים. גירושים הם כבר מזמן לא נושא זניח שרלוונטי רק למיעוט האוכלוסייה, אלא כפי שניתן

כללי
מה הם החזרי מס ומי יכול לדרוש אותם?

מכירים את אותם אנשים שכל הזמן מתלוננים על גובה המיסים? שטוענים שהם עובדים קשה בכל יום בחייהם ובסופו של דבר אחוז גדול מהמשכורת שלהם הולכת לטובת תשלומי המיסים? סביר להניח