ויזה לסרי לנקה אונליין – כמה זה עולה? 

אז מה לא נאמר על סרי לנקה? מדינת האי החמה שמושכת אליה תיירים מכל העולם (די בצדק), המתפארת במזג אוויר טרופי, נופים עוצרי נשימה, תרבות מרתקת, אוכל טעים וחופים צלולים. אך השילוב המנצח לחופשה הטרופית עבורנו, דורש מאיתנו להנפיק ויזה מסודרת בכדי להיכנס למדינה באופן חוקי, אז איך נעשה זאת? וכמה זה עולה לנו?

 

אופציות לויזה

אז לצורך החופשה המיוחלת נאלץ להנפיק ויזה עם תאריכים מוגדרים לזמן השהות שלנו, ויזת התייר, הויזה הפופולרית ביותר, תהיה תקפה בדרך כלל ל- 30 יום מרגע ההנפקה, עם הגבלת כניסה ויציאה של עד פעמיים מהאי. במידת הצורך יהיה אפשר להאריך את זמני הויזה במשרד ההגירה בקולומבו לעוד חודש – חודשיים ובמקרים מיוחדים עד 90 יום.

במידה ואתם מתכוונים להגיע לסרי לנקה לצורך מטרה עסקית כגון: כנסים, סדנאות, פגישות עסקים, השתלמויות ועוד..  תוכלו להנפיק ויזת עסקים ייחודית לסרי לנקה, הנחשבת ארוכה יותר ומספקת לכם אופציות לא מוגבלות עבור כניסה ויציאה מהאי. את כל הפרטים המלאים על סוגי הויזות העומדות לרשותכם תוכלו למצוא באתר https://evisa.co.il/sri-lanka.

 

תנאי קבלה

אז מה אנו צריכים שיהיה ברשותנו בכדי להנפיק ויזה לסרי לנקה?

קודם כל, חשוב להיות מעודכנים במצב הדרכון שלנו, ולהחזיק בדרכון בתוקף של 6 חודשים מרגע ההגעה לסרי לנקה. בנוסף, בכדי לקבל את האישור להגשת הבקשה לויזה, נאלץ לוודא שיש לנו כרטיסי טיסה עם מועד החזרה מסרי לנקה, המבטיחים את זמן שהותנו במקום ומוכיחים כי אנחנו מתכננים להמשיך הלאה למדינה אחרת.

 

עלויות

אז כמה יעלה לנו כל התענוג?

לאחר שווידאתם שיש בידיכם את הפרטים הנחוצים, בעזרת חיפוש קצר וקליל באינטרנט תמצאו את הטפסים הנחוצים לצורך הגשת הבקשה, בטפסים תצטרכו למלא פרטים אישיים, פרטי דרכון מעודכנים, תאריכי הגעה וחזרה, ואיך לא, גם פרטי כרטיס אשראי.

האגרה המדוברת לצורך הגשת טופס הבקשה תעמוד על סכום של 40 דולר לערך, מדובר בעלות סמלית היכולה להתאים לכל כיס, ונמוכה משמעותית מעלויות של ויזות למקומות אחרים בעולם. יש לוודא שאתם בעלי כרטיסי אשראי בינלאומי, ולאחר התשלום תקבלו מייל מסודר שיאשר כי בקשתכם התקבלה. חשוב לציין שבמידה ותצטרכו להאריך את הויזה, סכום הויזה ישתנה בהתאם ואת ההפרש תשלמו במשרד האגירה בקולומבו.

 

סיכום

אז למרות שאנו חייבים להנפיק ויזה לסרי לנקה, למזלנו, מדובר בתהליך פשוט המתבצע כולו דרך האונליין וחוסך מאיתנו זמן מיותר, תוך שילוב עם עלות נמוכה ונגישה לכל תייר המעוניין להגיע לסרי לנקה.

ככה שאם תכננתם חופשה בקרוב, עלויות הנפקת הויזה בטוח לא יעצרו אתכם! מומלץ להגיש את הטפסים דרך אתרים ישראליים שייקלו עבורכם על התהליך ויחסכו עבורכם התעסקות מיותרת בעניין. אז תטוסו, תהנו, ולא לשכוח לתעד!

סרי לנקה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
דיני כספים
מיסים
החזרי מס להורים לילדים עם לקות למידה

בין אם ילדכם סובל מלקות למידה כזו או אחרת, ייתכן שאתם זכאים להחזרי מס הקבועים בחוק. כידוע, הורים לילדים בעלי לקויות למידה נאלצים להתמודד עם אתגרים רבים, נוסף על עלויות

נכס
נדל"ן
איך לייצר נכס מניב בקלות

יצירת נכס מניב בקלות היא דבר שכל אחד חולם עליו, אחרי הכל כולנו רוצים להניב תשואה גבוה בנדל"ן בקלות ומהירות, בכדי שזה יקרה אנחנו צריכים להבין כמה דברים בסיסים שיעזרו

get money back
כללי
הר הכסף – יתרונות

אזרחים רבים בישראל מחזיקים בחשבונות רדומים אשר לא בוצעה בהם פעילות אך קיים בהם סכומי כסף אשר נעים בין כמה עשרות לאלפים. לשימוש בהר הכסף יתרונות רבים, אשר בכוחם לשנות

מומחים לביטול  BDI
זכויות וחובות
מי מנקה בי די אי שלילי?

מערכת נתוני האשראי שהוקמה על ידי בנק ישראל, הובילה למצב בו אנשים לא יכולים להתקדם פיננסית כמו שרצו, רק בגלל שהם דורגו על ידי לשכות האשראי השונות בצורה שלילית. הבשורה