חיפוש

מה אתם חייבים לדעת על הר הביטוח?

ביטוחים הם חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו ואפשר להבין מדוע. מעבר לכך שהאדם מחפש משמעות, הוא גם מחפש יציבות או לפחות את הידיעה שאפילו אם דברים לא נעימים ולא צפויים יקרו – יהיה לו איך להתמודד איתם. זו הסיבה שבגללה תמיד כשאנחנו נוסעים לחו״ל, אפילו אם זה לירח דבש, נעשה ביטוח נסיעות, כי מי היה רוצה למצוא את עצמו בסיטואציה לא נעימה בהקשר הזה? זו הסיבה שבגללה כולנו עושים ביטוחים גם ביטוחים אחרים, בין אם מדובר על ביטוח חיים, ביטוח דירה או כל ביטוח אחר. עם זאת, האם לא הגיע הזמן לעצור לרגע ולבדוק איזה ביטוחים באמת יש לכם? כלומר, האם לא יכול להיות שגם אתם, כמו הרבה מאוד ישראלים אחרים, פשוט משלמים כפול על ביטוחים מיותרים? האמת היא שכאשר מתחילים לבדוק את הדברים הללו לעומק מגלים שלרוב האנשים זה קורה. לכן, אם חשוב לכם לדעת לאיפה הולך כל הכסף שאתם עובדים כל כך קשה כדי להרוויח, כדאי שתכירו את היוזמה שעונה לשם ״הר הביטוח״, כי משם יכולה להגיע הישועה שלכם.

 

מה זה הר הביטוח?

כיוון שיש הרבה מאוד ישראלים כמוכם, שעשו ביטוחים לפני שנים, משלמים עליהם הון עתק ובכלל לא מודעים לקיומם, קמה היוזמה הממשלתית העונה לשם הר הביטוח. משמעות הדברים היא שאתם פונים אל הגוף הזה, משאירים שם פרטים כמו שם ושם משפחה ומחכים לקבל דו״ח מצב. המערכת הזאת, שלמעשה מחוברת לכל חברות הביטוח בישראל, עושה עבורכם בצורה מהירה ויעילה את הבדיקה שלעולם לא הייתם עושים לבד. המערכה למעשה מבררת איזה ביטוחים יש לכם, אצל איזה חברות ביטוח, ממתי, וגם: כמה כסף יש לכם שם. אסור לשכוח שהרבה פעמים מוצרי הביטוח הם גם חסכונות לכל דבר ולכן בהחלט יכול להיות שגם תגלו שיש לכם חסכונות לא מבוטלים. לכן, אם מישהו יוכל לעשות עבורכם את הבירור הזה בצורה מהירה ויעילה, מדוע שלא תפנו אליו? זה בדיוק מה שיעשה עבורכם הר הביטוח ולכן החשיבות שלו אדירה.

 

לחסוך כסף עם הר הביטוח

 

היעילות והמהירות

אם היה לכם נדמה שהיוזמה שעונה לשם ״הר הביטוח״ היא יוזמה לא מספיק יעילה, או שיהיה עליכם לחכות הרבה זמן עד שתקבלו את תוצאות הדו״ח, כדאי לדעת שזה כלל לא מדויק. למעשה המערכת עובדת בצורה מאוד מהירה וטובה כך שמהר מאוד תקבלו את התשובות ותוכלו להחליט מה אתם עושים בנידון. יש מי שיבחר לבטל ביטוחים מסוימים כתוצאה מהדו״ח שיוגש לו ואילו אחרים יסתפקו רק בביטול של סעיפים ספציפיים. זה לא משנה גם אם תחליטו לא לעשות שום שינוי, כי בכל מקרה הדבר החשוב ביותר הוא שלפני הכול יהיה לכם את המידע הרלוונטי. אין שום היגיון בלשלם פעמיים על אותו ביטוח וזה נכון בין אם מדובר על ביטוח החיים שלכם ובין אם מדובר על סוג של ביטוח אחר. מצד שני, אם הר הביטוח לא היה קיים, ספק אם רוב האנשים היו מצליחים לקבל בצורה מרוכזת את כל המידע אודות הביטוחים שיש להם. קחו בחשבון שהרבה פעמים הביטוח הוא גם סוג של חיסכון ולכן גם במקרה כזאת תוכלו לקבל החלטה לשנות את הוראת הקבע שלכם. כלומר, האם אתם מעדיפים להמשיך לחסוך ולהפריש כספים לחיסכון שיש לכם בחברת ביטוח מסוימת? או שאולי תעדיפו לעשות שינוי ולבחור חיסכון אחר שיוכל להיות יותר רלוונטי ומתאים למצב האישי והמשפחתי שבו אתם נמצאים?

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
בית ראשית
נדל"ן
באיזו מדינה בארה"ב מומלץ להשקיע בנדל"ן

כמה כבר חודשים טובים שאתם חושבים על השקעת נדל"ן בארצות הברית? קיבלתם ירושה מההורים והחלטתם שזו תהיה הדרך הכי טובה לנצל אותה? אם כך, כדאי שתדעו שמדובר על בחירה נפלאה.

האם ייעוץ לעסק זו הוצאה חכמה
ייעוץ עסקי
האם ייעוץ לעסק זו הוצאה חכמה?

אתם עצמאים בישראל? מזל טוב! אתם אדונים לגורלכם. אולי פתחתם את העסק בתחום המומחיות שלכם לאחרונה, ואולי יש לכם עסק עצמאי שמתנהל כבר שנים רבות. אנחנו כעצמאים נוטים לחשוב שאם

קציצות
כספים
מה עדיף כלכלית: גריל גז או גריל פחמים?

הכנה של בשרים על האש היא חוויה יוצאת דופן, ארוחה מיוחדת אשר מרכזת יחד חברים ובני משפחה. בין אם אתם אוהבים להכין על הגריל שלכם נתחי בשר, או שאתם מעדיפים