חיפוש

באילו מקרים ניתן לקבל הלוואה כמסורב

מסורב הוא מי קיבל סירוב להלוואה. מתי מסורבים גם הם יכולים לקבל הלוואה? האם כאשר גוף מימון מסרב לאשר הלוואה, הסירוב תקף לעולם? איך מסורבים יכולים גם הם לקבל הלוואה?  כאן ריכזנו לך מידע בנושא. חשוב להדגיש כי הלוואה למסורבים היא אפשרית אך מורכבת יותר ולא כדאי לפעול באופן עצמאי ללא ייעוץ מקדים מאנשי מקצוע מומחים בתחום. 

 

מה עושים לאחר קבלת סירוב להלוואה?

לא מעט אנשים מקבלים סירוב לבקשת הלוואה מסיבות שונות ומגוונות. יש פעמים בהם העניין הוא ממש טכני ויש פעמים בהם מדובר בבקשה מורכבת ובעייתית ביחס לנתוני מבקש ההלוואה. כך או כך, ההמלצה היא להיעזר באנשי מקצוע לצורך קבלת הלוואה לאחר סירוב. קיבלת סירוב? אל תמשיך "לשרוף" את עצמך בעוד גופי מימון. פנה מוקדם ככל המתאפשר לכם לקבלת ייעוץ הלוואות מאנשי מקצוע מומחים בתחום.

 

מה עושים כדי לקבל הלוואה לאחר סירוב?

אם קיבלת סירוב להלוואה, ייתכן שעדיין עומדות בפניך כמה אפשרויות. להלן מספר מקרים שבהם ייתכן שתוכל לקבל הלוואה לאחר סירוב:

 

בדוק הלוואות חלופיות

אם קיבלת סירוב על ידי מלווים קלאסיים, כגון בנקים או איגודי אשראי, ייתכן שתוכל למצוא הלוואה דרך מלווים חלופיים, כגון מלווים מקוונים או פלטפורמות להלוואות עמית לעמית. למלווים אלו יש לרוב קריטריוני זכאות פחות מחמירים וייתכן שהם מוכנים להלוות ללווים שסורבו על ידי המלווים המסורתיים.

 

שפר את דירוג האשראי

אם בקשת ההלוואה שלך נדחתה עקב דירוג האשראי שלך, נקיטת צעדים לשיפורו עשויה לעזור לך לקבל הלוואה בעתיד. אתה יכול לשפר את דירוג האשראי שלך על ידי ביצוע תשלומים בזמן על החובות שלך, הפחתת יתרות כרטיס האשראי שלך וערעור על כל שגיאה בדוח האשראי.

 

מתן בטחונות

העמדת בטחונות, כמו רכב או נכס, עשויה להגדיל את הסיכויים שלך לקבל הלוואה, גם אם קיבלת סירוב בעבר. הסיבה לכך היא שביטחונות מפחיתים את הסיכון של המלווה, מכיוון שהם יכולים "לתפוס" את הבטחונות אם לא תשלם את תשלומי ההלוואה שלך.

 

קבלת ערבות שותף

אם סירבו לך להלוואה עקב חוסר היסטוריית אשראי או ציון אשראי גרוע, שיתוף עם בעל דירוג אשראי חזק עשוי לעזור לך לקבל הלוואה. חותם שותף מסכים להיות אחראי להלוואה אם אינך מסוגל לבצע את התשלומים, מה שמפחית את הסיכון של המלווה. המצאת ערב להלוואה מפחיתה את הסיכון הנלווה אליה.

 

לסיכומו של עניין

אם קיבלת סירוב להלוואה, עדיין עשויות להיות אפשרויות זמינות עבורך, כגון בחינת מלווים חלופיים, שיפור ניקוד האשראי שלך, מתן בטחונות וקבלת ערבות. למרות כל זאת, ההמלצה הגורפת היא לפנות להתייעצות מוקדמת עם איש מקצוע פיננסי כדי שיסייע לך להבין את אפשרויות המימון העומדות בפניך  לצורך קבלת החלטה מושכלת.

ייעוץ הלוואות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
באילו מקרים נצטרך את ביטוח המבנה המשותף
ביטוחים
באילו מקרים נצטרך את ביטוח המבנה המשותף?

ביטוח מבנה משותף הוא ביטוח המעניק כיסוי ביטוחי לרכוש המשותף לכל דיירי הבניין. מלבד ההגנה על הרכוש, גם דיירי הבניין מוגנים מתביעות אישיות בגין פציעה במרחב המשותף. יש לא מעט

דיני כספים
מיסים
החזרי מס להורים לילדים עם לקות למידה

בין אם ילדכם סובל מלקות למידה כזו או אחרת, ייתכן שאתם זכאים להחזרי מס הקבועים בחוק. כידוע, הורים לילדים בעלי לקויות למידה נאלצים להתמודד עם אתגרים רבים, נוסף על עלויות

כללי
ייעוץ משכנתא – האם אתם זקוקים לכך?

עד לפני כמה שנים לא עניין אתכם בכלל לקנות דירה אך היום אתם מרגישים שהמצב שונה? כל החברים שלכם כבר קנו דירות ואתם מתחילים לחשוב שאולי הגיע הזמן שגם אתם