חיפוש

מהו מיחזור משכנתא למוגבלים בבנק?

אנשים בעלי חשבון מוגבל בבנק תוהים לא פעם אם הם יכולים להסתייע בשירותיו של הבנק בכל הנוגע להלוואות, משכנתא וההליכים שנוגעים לתחומים אלו. במדריכים שלנו אנו עוסקים בכל פעם בהגדרה אחרת, מפענחים אותה ומסבירים את כל המידע שחשוב לדעת אודותיה. במדריך זה בחרנו להציג את מיחזור המשכנתא למוגבלים בבנק, כדי לאפשר לבעלי חשבונות מוגבלים לדעת בדיוק במה מדובר.

 

רקע לכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר שקיבלנו לא מעט תגובות על המדריך הקודם שעסק בנושא קבלת משכנתא דרך הבנק לבעלי חשבונות מוגבלים. קוראים רבים ציינו בפנינו שהמדריך סייע להם וכעת, הם זקוקים למידע נוסף  בנוגע למיחזור משכנתא. לדבריהם, הרשת מלאה במידע בשפה גבוהה שאינו ברור להם. כך קרה בעצם שהחלטנו להעמיק בנושא ולכתוב את המדריך הנוכחי (למרות שהיו לנו תכניות אחרות למדריך הבא). אנו מקווים שהמדריך הנוכחי יסייע לאנשים רבים.

 

מה זה בעצם מיחזור משכנתא?

רגע לפני שנעמיק בכל הנוגע לנושא של הליך מיחזור משכנתא למוגבלים בבנק, חשוב שנציין תחילה מה זה בכלל מיחזור משכנתא באופן כללי. שכן, יש מי שסבורים שיש קשר בין הלוואות למוגבלים בבנק לבין מיחזור משכנתא, אבל האמת היא שמדובר בשני הליכים שונים. מיחזור משכנתא הוא הליך כלכלי שמאפשר לאדם לשדרג את המשכנתא שקיימת לרשותו. באמצעות השדרוג, מתאפשר ליהנות מתנאים טובים ומותאמים יותר למצב הכלכלי של האדם ולתנאי השוק. שכן, עם השנים, עשויים לבוא לידי ביטוי שינויים אצל האדם שנטל את המשכנתא והם עשויים לבוא לידי ביטוי בכל מיני תחומים, למשל:

  • משכורת שעלתה או ירדה מסיבה מסוימת
  • חובות שהצטברו
  • ילדים חדשים שהגיעו לעולם ועוד

כל אלו עשויים להשפיע על בעל המשכנתא ולהביא לרצון לערוך שינויים במשכנתא הקיימת בבנק.

 

ומה הכוונה במיחזור משכנתא למוגבלים בבנק?

לקוחות בנק שחשבונם הוגבל עשויים למצוא את עצמם לא פעם חסרי אונים לנוכח המציאות הקיימת. שכן, במרבית המקרים, נמנע מהם לעשות שימוש בכרטיסי האשראי, בשיקים שברשותם ועוד. כך שבעצם, כל צעד שנעשה אל מול הבנק הופך להיות מורכב יותר. כשהדבר בא לידי ביטוי ברצון מצד הלקוח לבצע הליך של מיחזור משכנתא בזמן שהחשבון שלו מוגבל, זה אומר בעצם שהוא מעוניין לבצע שינויים במשכנתא הקיימת, כדי להתאים את התנאים למצבו הנוכחי.

 

חשוב להתייעץ עם גורמי מקצוע במצב שכזה

אם החשבון שלכם הוגבל בבנק ואתם מעוניינים לבצע הליך של מיחזור משכנתא, כדאי שתדעו שמדובר בהליך שדורש ליווי מטעם גורמים מקצועיים. עדיף להסתייע בגורמים חוץ בנקאיים שיאפשרו לכם לראות את התמונה המלאה ואת התנאים שהבנק מציב לכם בעקבות מצבכם המורכב.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן כל המידע שחשוב לדעת בכל הנוגע להליך של מיחזור משכנתא למוגבלים בבנק. אנו מאחלים לכם בהזדמנות זו שתצאו מההגבלה בקרוב ושיהיה בהצלחה.

שטרות

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
מפתחות
משכנתאות
כדאי לקחת שפיצר או קרן שווה?

החלטתם שאתם לא מוכנים יותר לגור בדירות שכורות? רוצים להתקדם ולקנות למשפחה דירה? אם כך, טבעי שתרצו גם לקבל עזרה מהבנק, שכן שוק הנדל"ן בישראל כוללים מחירים שמאוד קשה לעמוד

החזרי מס בעידן המודרני

ניתן לתעד את ראשיתו של גביית המס לתקופת מסעות הצלב, בה הכסף יועד למימון מסעות אלה. מאז ועד היום (וניתן להניח כי הדבר לא עתיד להשתנות בעתיד הקרוב), הורגלנו כי