חיפוש

פספורטכארד – כרטיס מגנטי נטען בכסף

אם עד עתה התרגלתם לכך שבמידה ונקלעתם למצב רפואי או הזדקקות לחברת הביטוח נדרשתם לבצע הליכים בירוקרטים סבוכים, כיום בזכות הכרטיס המגנטי של פספורטכארד הכול קל – ופשוט הרבה יותר.

בירוקרטיה סבוכה בענף הביטוח בישראל

כמעט אין ישראלי שלא נתקל בסיטואציה הזו: אנו בעת נסיעת עסקים בחו"ל או חופשה משפחתית ונקלענו למצב רפואי בו אנו זקוקים לכסף באופן מידי. בטרם נכנסה חברת הביטוח פספורטכארד לשוק, היה עלינו למשוך כספים ובהגעה לארץ להתחיל בהליך בירוקרטי סבוך בו יש לתבוע את חברת הביטוח וזאת כדי לקבל את הכסף אותו שילמנו בעת השהות בחו"ל. אולם, כעת ישנה אפשרות חדשנית אשר מהווה התקדמות חסרת תקדים בענף הביטוח, זאת לאור הכרטיס המגנטי הנטען בכסף של חברת פספורטכארד. כיצד רוכשים את הכרטיס ומדוע מדובר במהפכה? להלן כל הפרטים.

זקוקים לטיפול רפואי בחו"ל? אתם לא לבד

עלות של בדיקה רפואית כמו גם אשפוז בחו"ל עלול להגיע לעשרות אלפי שקלים. ע"פ נתונים שאספה חברת פספורטכארד, מדי שנה מאות זקוקים לקבלת טיפול רפואי אשר בלא מעט מהמקרים עשוי לכלול גם חילוץ מוסק, כמו גם העובדה כי אובדן מזוודה כמו גם נזק לרכוש היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר בעת נסיעה לחו"ל. הכרטיס הנטען של חברת פספורטכארד אשר אותו ניתן לרכוש דרך נציג החברה או בהגעה לשדה התעופה מאפשר לבצע מגוון רחב של פעולות באופן פשוט וקל, וזאת בהתאם לפוליסה אשר הותאמה למבוטח.

רכישת פוליסה ביטוח

למעשה, כל מה שעליכם לעשות הוא לרכוש את פוליסת הביטוח המתאימה לכם ולאחר מכן לקבל כרטיס מגנטי אותו ניתן לטעון בכסף, זאת כדי לשלם בעבור טיפולים רפואיים, רכישה של בגדים או תרופות כמו גם לביצוע פעולות שונות נוספות. חברת פספורטכארד מאפשרת ללקוחותיה להטעין באופן עצמאי את הכרטיס וזאת כדי לשלם באופן מידי בעבור מקרים רפואיים, משיכת כסף מזומן כמו גם במקרה שבו יש אובדן כבודה. למעשה, השירות אותו מציעה פספורטכארד הוא שירות שלא נראה כמותו בענף הביטוח בישראל, כמו גם בעולם, זאת לאור העובדה כי החברה מספקת מענה מידי ומקיף וזאת בזכות צוות אשר בקיא בתחום ואשר יודע לספק את השירות הטוב ביותר וזאת על מנת שתוכלו להמשיך בטיול באופן מהיר ומבלי להוציא כסף מיותר, כמו גם אפשרות להיכנס לאזור אישי וזאת לצורך מעקב אודות התביעות כמו גם עדכון תאריך היציאה וחזרה וזאת בלחיצת כפתור פשוטה. על כן, אם אתם עומדים לצאת בקרוב לנסיעת עסקים בחו"ל כמו גם טיול – אין צורך להסתבך. פנו עוד היום לחברת פספורטכארד – ביטוח נסיעות לחו"ל לשם קבלת פרטים נוספים והתאמה של פוליסה ולאחריו תוכלו לקבל כרטיס מגנטי נטען אשר ישמש אתכם בעת הצורך בעת שהותכם בחו"ל.

כרטיס אשראי

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
האם ייעוץ לעסק זו הוצאה חכמה
ייעוץ עסקי
האם ייעוץ לעסק זו הוצאה חכמה?

אתם עצמאים בישראל? מזל טוב! אתם אדונים לגורלכם. אולי פתחתם את העסק בתחום המומחיות שלכם לאחרונה, ואולי יש לכם עסק עצמאי שמתנהל כבר שנים רבות. אנחנו כעצמאים נוטים לחשוב שאם