חיפוש

חצי הכוס המלאה: 3 יתרונות בהשקעה בנדל"ן בדובאי

בתקופה האחרונה אנו שומעים על יותר ויותר משקיעים שנוחתים על אדמת דובאי במטרה לקנות נכסים מסוגים שונים. העלייה במספר ההשקעות שבוצעו בשבועות האחרונים ביעד זה, גרמה לנו לצאת ולבדוק את הנושא באופן מעמיק. שכן, הסתקרנו לגלות מה הם היתרונות שגורמים לכולם להגיע אל היעד המדובר. הישארו אתנו ותגלו את 3 היתרונות שהתגלו לנו במהלך בירור זה.

 

היתרון ה – 1 שמושך אל היעד משקיעים רבים: בגלל היוקרה

מי שביררו פרטים אודות הנכסים בדובאי, וודאי יודעים שניתן למצוא שם דירות, ווילות ופנטהאוזים יוקרתיים ביותר. מדובר במגוון רחב של נכסים שנמצאים במיקומים שונים ומאפשרים לרוכשים שלהם ליהנות מנוף שאין שני לו. מסתבר שרבים בוחרים להגיע אל היעד המדובר, בגלל שההיצע שקיים בו לא מתקרב לזה שבא לידי ביטוי בארץ.

משקיעים

היתרון ה – 2 שמושך אל היעד משקיעים רבים: לא צריך לשלם מס הכנסה

רכשתם בעבר דירה בישראל? אם כן, אתם וודאי יודעים שתצטרכו לשלם לא מעט מיסים על הרכישה וגם מס שבח. מי שביררו פרטים באופן מעמיק אודות השקעות בדובאי יוכלו לומר לכם ששם לא תצטרכו לשלם מס הכנסה בכלל. התשלום למס שבח קיים, אך הוא מינורי ביותר לעומת התשלום בישראל.

שכן, מדובר בכ – 5% בלבד עבור ההכנסה שלכם משכר הדירה. חשוב לציין בהזדמנות זו כי הסכמי אברהם שנחתמו לא מזמן כוללים בין היתר חתימה בין דובאי לישראל שנוגעת לאמנת מס. אמנה זו מונעת כפל מס למשקיעים.

 

היתרון ה – 3 שמושך אל היעד משקיעים רבים: השוק נמצא כרגע בירידה

שוק הנדל"ן בדובאי נמצא בימים אלה במגמת ירידה. כך שבעצם המחירים נכון לרגע כתיבת מילים אלו הם נמוכים באופן יחסי לתמורה שניתן לקבל שם. מומחים שעוסקים בתחום הנדל"ן והכלכלה ציינו בפנינו כי לפי ההערכות, המחירים צפויים לזנק בעוד כשנה בערך. זו הסיבה שגורמת לרבים לבצע עסקאות ביעד. שכן, הם יודעים שיוכלו להשקיע מעט ולהרוויח הרבה בקרוב מאוד.

משקיעים

מתכננים לרכוש נכס בדובאי? הנה טיפ שחשוב להכיר

מי מכם שמתכננים לבצע רכישה של נכס בדובאי בקרוב, צריכים לדעת כי יש להסתייע בגורמים מקצועיים שמכירים את השוק באופן מעמיק. אנו ממליצים לכם לערוך בירור אודות חברת נדל"ן ישראלית (ונציין בהזדמנות זו שיש לא מעט חברות כאלה בדובאי), כדי שתוכלו לקבל את הליווי המקצועי הראוי ביותר.

אם אינכם מכירים בחברות מסוג זה, כדאי שתדעו שתמיד אפשר לערוך בירור אודותיהן ברחבי הרשת. הנה כמה פלטפורמות שיספקו לכן מידע אודות החברות המומלצות:

  • פייסבוק
  • גוגל
  • אינסטגרם

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את כל היתרונות הבולטים ביותר שגורמים למשקיעים לבצע רכישה של נכסי נדל"ן בדובאי. כעת, אתם יודעים מה הסיבות הנפוצות לדבר, כך שנותר לכם רק להשקיע בעצמכם ולהרוויח בגדול.

השקעה בנדלן

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
החזר חודשי
משכנתאות
מתי נכון לבצע מיחזור משכנתא

מיחזור המשכנתא יכול להיות חיסכון אדיר בתשלום השוטף של המשכנתא או לקיצור תקופת ההלוואה. המאמר יפרט מתי הכי נכון לבצע מיחזור משכנתא וכיצד.   שיפור המצב הכלכלי משפחות רבות מחפשות

 3 סוגי ביטוחים קריטיים לבעלי נכסים
ביטוחים
 3 סוגי ביטוחים קריטיים לבעלי נכסים

בתור בעלי נכס, אתם רוצים להגן עליו כמה שיותר. אתם דואגים לתחזוקה שוטפת, לסביבה נאותה ולמה שרק אפשר. הבעיה היא שפעמים רבות אין לנו שליטה על דברים המתרחשים וכך, לא

ייעוץ הלוואות
הלוואות
באילו מקרים ניתן לקבל הלוואה כמסורב

מסורב הוא מי קיבל סירוב להלוואה. מתי מסורבים גם הם יכולים לקבל הלוואה? האם כאשר גוף מימון מסרב לאשר הלוואה, הסירוב תקף לעולם? איך מסורבים יכולים גם הם לקבל הלוואה? 

החזרי מס בישראל ראשית
כללי
החזרי מס במדינת ישראל – מה חשוב לדעת

ניתן להניח כי המשפט האלמותי "ידע הוא כוח" (בלטינית: "Scientia potentia est") לא הגיח לעולם מתוך עולם המס או תוך כדי התחשבות בו. עם זאת, וכאשר מדובר בהחזרי מס כיום,