הר הביטוח | איתור ביטוחים

ביטוחים זה אכן חשוב, אבל כפל ביטוחים זה בזבוב כסף! תן לנו לעשות לך סדר בביטוחים.

אתה תקבל דו"ח קריא וברור המפרט על הביטוחים שלך.

להפקת דו"ח הביטוחים

הר הביטוח – הדרך לחסוך לא מעט כסף בשנה

כולנו משלמים הון עתק על ביטוחים וברוב המקרים אנחנו עושים זאת כי אנחנו מאמינים שזה מה שיגן עלינו בעת צרה. כלומר, אנחנו בטוחים שאם, חלילה, נהיה מעורבים בתאונת דרכים – הביטוח יכסה ואם יקרה משהו לדירה שלנו, נוכל לפנות אל הביטוח. עם זאת, בפועל מה שקורה הוא שאנחנו משלמים על כל כך הרבה ביטוחים, עד כי בסופו של דבר אנחנו מוציאים מאות שקלים מיותרים בשנה. לכל אחד זה קורה מסיבה אחרת, כמו לדוגמא:

 

  • העובדה שאנחנו לא בודקים לעומק את הפוליסות
  • אנחנו לא בודקים את הוראות הקבע ומתרגלים לשלם הון עתק לאורך שנים
  • חברות הביטוח שולחות לנו דוחות בשפה מעורפלת שלא באמת אפשר להבין

 

לכן בהחלט עלול להיות שגם אתם, כמו רבים אחרים, מוצאים את עצמכם משלמים עוד ועוד על הביטוחים השונים ואין ספק שחבל להשלים עם העניין. במקום זה אתם יכולים להחליט שאתם עושים משהו בנידון, כמו לדוגמא: לפנות אל הר הביטוח.

 

מה זה בדיוק הר הביטוח ומה הוא מבטיח לכם?

 

ראשית, אם חשבתם שאתם האנשים היחידים חסרי האחריות שמשלמים הון עתק על ביטוחים לאורך שנים רבות, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. זה קורה להרבה מאוד אנשים ולכן ברור מודע יוזמה כמו הר הביטוח הוקמה. דרך יוזמה כזאת אנחנו יכולים להבין איפה עומדים הדברים ולמעשה, מה שעושה עבורנו הר הביטוח, זה מחקר מעמיק בנושא. הר הביטוח מקבל מאיתנו פרטים בסיסיים כמו שם, שם משפחה ומספר של תעודת זהות ועל סמך כל הפרטים הללו הוא יכול לברר איזה ביטוחים יש לנו. איפה אנחנו משלמים ועל מה? כמה כסף יש לנו בקרנות השונות והאם יש לנו חסכונות שונים בחברות הביטוח שבכלל לא ידענו על קיומם? הגיע הזמן להבין שאפילו אם מדובר על חיסכון שאתם מפרישים אליו כספים בכל חודש מבלי שהייתם מודעים לכך – ניתן לשנות את המצב. לא בטוח שהחיסכון שיש לכם כרגע אצל חברת ביטוח כזו או אחרת זו הבחירה הכי טובה שיש מבחינת הריביות והכדאיות. לכן מומלץ לפנות אל הר הביטוח ולקבל ממנו מידע מפורט, שכן בצורה כזאת יהיה לכם קל יותר להבין איזה שינויים אתם רוצים להכניס.

 

האם כדאי לבטל את כל הביטוחים?

 

הרבה אנשים שמקבלים את הדוח של הר הביטוח תוהים האם כעת זה הזמן להכניס אי אילו שינויים ולא תמיד זה המצב. יש מקרים שבהם אומנם הדו"ח יגיע אך ההתרשמות תהיה שאין סיבה לעשות שינויים או לבטל ביטוחים מסוימים, פשוט כי אין בהם כפילויות. לכן ברור מדוע גם אתם תוהים לגבי הסוגיה הזאת וכדאי שתדעו: הדוח הוא ההתחלה של תהליך קבלת ההחלטות שלכם. כמובן שלא כדאי לבטל את כל הביטוחים בו זמנית או לוותר עליהם, שכן בסופו של דבר יש משמעות לשאלה האם יהיה מי שידאג לכם בעת צרה. מה שכן, בהחלט יכול להיות שתוכלו לצמצם חלק מהביטוחים או לפחות לוותר על הסעיפים שעליהם אתם משלמים בצורה כפולה, פשוט כי אין סיבה להמשיך בכך. כאשר משחררים חלק מהכספים הללו למטרות אחרות, כמו לדוגמא, לטיולים שנתיים או אפילו עבור חסכונות שבהם תקבלו יותר ריבית – זה עושה הרגשה טובה. אתם לא באמת חייבים להמשיך ולממן את חברת הביטוח שלכם רק כי אין לכם סבלנות להבין מה הדוחות שהיא שולחת אליכם אומרים. במקום זה תוכלו לבדוק אפשרויות רלוונטיות אחרות לחיסכון, ויפה שעה אחת קודם.

כתבות אחרונות מבלוג הפיננסים

בית בתהליך שיפוץ

האם ביטוח דירה מכסה עבודת שיפוץ?

אנשים רבים מחליטים באמצע החיים להתחיל לשפץ את הדירה שלהם, לעיתים מדובר בשיפוץ קל ובחלק מהמקרים מדובר בשיפוץ גדול ומשמעותי. עבודת השיפוץ כוללת משימות רבות

קרא עוד »