מתי כדאי לקחת הלוואה חברתית

כיום השוק מלא באופציות וחברות דרכן ניתן לקבל הלוואה כספית כמעט בעבור כל מטרה שתרצו.

אחת מהן היא הלוואה חברתית.

מהי הלוואה מסוג זה ואיך ניתן לקבל אותה? על כך ועוד מוזמנים לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

הלוואות

לעיתים כשנתקעים במצב כלכלי בעייתי, או שמעוניינים לרכוש דבר מה ועדיין אין את הסכום הנדרש בבנק לוקחים הלוואה. ניתן לקבל הלוואה מגוף משפטי או מאדם, לזמן מוגבל ולרוב ישנם תנאים שקובעים לפני כן. יש הלוואות פשוטות שהלווה מחזיר בדיוק את כמות הכסף שהלווה ויש כאלה שלצידן קיימת ריבית. הלוואת ניתן לקבל למשל מהבנק, מחבר, מחברה מסוימת ועוד.

 

מהי הלוואה חברתית

דרך נוספת לקבל או לתת הלוואה היא דרך הלוואה חברתית, כאשר בישראל כיום קיימות 3 חברות העוסקות בתחום ביניהן בלנדר. חברות אלו יצרו אתרי אינטרנט שמאפשרים אינטראקציה בין אנשים המעוניינים לקבל הלוואה לבין כאלה שרוצים להלוות כסף בתמורה לריבית מסוימת על אותה הלוואה.

 

מתי כדאי לכם לקחת הלוואה חברתית

נכון, אפשר לקחת הלוואות בצורות שונות כפי שציינו אך היתרונות בהלוואה חברתית שהיא זמינה בצורה מידית, אין צורך לתת בטחונות ולא נדרש תהליך של אישור בירוקרטי וארוך. בנוסף, הריבית היא ידועה מראש וצמודה למדד. כמו כן, כיוון והכל נעשה דרך אתר אינטרנט המידע והכל ניתן בצורה נגישה ופשוטה ללא צורך לצאת מהבית.

 

יתרונות נוספים

לרוב הריבית בהלוואה זו היא נמוכה יחסית לכזאת שמקבלים אצל חברות האשראי. בנוסף, מי שאינם יכולים לקבל הלוואה מהבנק מסיבות כאלה ואחרות יוכלו לקבל אותה באופן זה. חשוב לדעת כי הפרטים של הלווה נשארים באופן חסוי וגם המלווה לא רואה אותם.

 

איך אפשר לקבל הלוואה חברתית?

במידה ותבחרו באופציה זו, תצטרכו למלא טופס של בקשה באחד מאתרי החברות ולאחר מכן להוסיף לאתר את המסמכים שידרשו מימכם. בשלב זה החברה תבדוק את הזהות שלכם ואת הנתונים הפיננסיים ותחליט אם לאשר או לדחות את ההלוואה. אם תאשר, היא תקבע גם את גובה הריבית. בהקשר זה חשוב לדעת שלכל חברה כזו יש דרך שונה להחליט על הריבית.

 

מה יעזור לכם לבחור?

בכדי להבין האם הלוואה בדרך זו היא המשתלמת ביותר עבורכם למול אפשרויות אחרות, תוכלו לבצע השוואה בין האפשרויות השונות בצורה עצמאית או דרך גופים שעושים זאת עבורכם כמו האתר http://lirot.co.il לדוגמא.

 

בסיכומו של דבר

הלוואה חברתית היא עוד אחת מהאופציות לקבל סכום כספי במידה ותזדקקו לכך. הלוואות מסוג זה ניתן לקבל דרך חברות מסוימות באתרים שלהם המיועדים לכך. להלוואה מסוג זה יתרונות רבים וכדאי לכם לקחת אותה במצבים שתרצו הלוואה מידית, כשהבנק לא מאפשר, אם תרצו דרך פשוטה יותר לקבל את הכסף, הריבית תהיה לרוב נמוכה יותר וגם ידועה מראש ועוד. כל שנותר לכם לעשות לבחור חברה ולהצטרף.

דולרים

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
דולרים ומטבעות
הלוואות
5 כללים לבחירת הלוואה מיידית

לא מעט אנשים מספרים כי לא מעט פעמים הם נאלצו לקחת הלוואה מיידית, מהרגע להרגע. הסיכון בהלוואות אלו הוא ברור. אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו משלם מחיר יקר

ייעוץ הלוואות
הלוואות
באילו מקרים ניתן לקבל הלוואה כמסורב

מסורב הוא מי קיבל סירוב להלוואה. מתי מסורבים גם הם יכולים לקבל הלוואה? האם כאשר גוף מימון מסרב לאשר הלוואה, הסירוב תקף לעולם? איך מסורבים יכולים גם הם לקבל הלוואה? 

השקעה בנדלן
נדל"ן
חצי הכוס המלאה: 3 יתרונות בהשקעה בנדל"ן בדובאי

בתקופה האחרונה אנו שומעים על יותר ויותר משקיעים שנוחתים על אדמת דובאי במטרה לקנות נכסים מסוגים שונים. העלייה במספר ההשקעות שבוצעו בשבועות האחרונים ביעד זה, גרמה לנו לצאת ולבדוק את

שולחן וכיסאות
כללי
איך לתת תחושה של משרד רציני ללקוחות

אחרי שנים של עבודה בתור שכירים החלטתם לעשות את הצעד, להקים את העסק שתמיד רציתם וכעת אתם תוהים איך לעצב את המשרד שלכם? רוצים שהמשרד ייראה רציני ומזמין? חשוב לכם